Sıkça Sorular Sorular


Siteye üyelik ücretli mi?
Hayır, sitemize üyelik tamamen ücretsizdir.


Sitenizden sipariş vermek için üye olmam gerekiyor mu?
Yaşınoğlu Süt’ten alışverişinizi yaparken size kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için sitemize üye olmanız ve üyelik esnasında sizden istenecek geçerli kişisel bilgilerinizi  üyelik formuna eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Üyelik sayesinde müşterilerimiz alışveriş yapabilmekte, istekleri doğrultusunda kampanya ve fiyat avantajlarından haberdar olabilmektedir.


Alışveriş esnasında bazı kişisel bilgilerimizi veriyoruz, bu güvenli midir?
Sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır

Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz, değerli zamanınızı aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalarak harcamamanız düşünülerek bir takım bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

Yaşınoğlu Süt, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
 
Sitenizden nasıl sipariş verebilirim?
Satın almak istediğiniz ürünü, resminin alt tarafında bulunan sepet ikonuna basarak sepetinize eklemelisiniz. Sepetinize eklerken o üründen kaç adet satın almak istediğinizi belirtmelisiniz.
Sepetinizden “Siparişi Tamamla” butonu ile bir sonraki ekrana geçebilir, Teslimat ve Fatura adresinde kayıtlı adresinizi seçerek, Devam tuşu ile Ödeme ekranına geçebilirsiniz.


Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi doğru şekilde ekrana girmeyi unutmayınız.
Ödeme bilgilerinizi doldurduktan sonra devam et butonu ile sipariş onay ekranına gelebilirsiniz.


Siparişim ne zaman adresime ulaştırılacak?
Siparişleriniz kargoya teslim edildikleri tarihten itibaren, 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir. Ürünleriniz kargo şirketi tarafından kapınıza kadar teslim edilecektir.
Resmi tatillerde ve Pazar günleri kargo firmaları çalışmadığı için, bu tarihlerde oluşturulan siparişler, takip eden iş gününde hazırlanarak en geç 5 iş gününde kargoya teslim edilir. Resmi tatiller ve Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.


Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilir miyim ?
Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.


Siparişlerim hangi kargo ile gönderilecek?
Telefonla ya da internet üzerinden verdiğiniz siparişleriniz  ... Kargo tarafından size ulaştırılmaktadır.

Siparişim darbeli, kırık, farklı geldi ne yapmalıyım?
Ürün kargo firmasına tutanak tutturularak teslim alınmadan iade edilecek ve en kısa sürede firmamız tarafından size yenisi gönderilecektir.


Üyelik şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
Şifrenizi unutmanız durumunda kullanıcı adı kısmına mail adresinizi yazdıktan sonra 'şifremi unuttum' linkine tıklamanız yeterlidir. Sistem belirttiğiniz mail adresine üyelik bilgilerinizi gönderecektir.