Sipariş ve Teslimat


Sitemizden 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Haftaiçi verilen siparişleriniz en geç ertesi iş günü; haftasonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü işleme alınır.

Satın almak istediğiniz ürünü, resminin alt tarafında bulunan sepet ikonuna basarak sepetinize eklemelisiniz. Sepetinize eklerken o üründen kaç adet satın almak istediğinizi belirtmelisiniz.


Sepetinizden “Siparişi Tamamla” butonu ile bir sonraki ekrana geçebilir, Teslimat ve Fatura adresinde kayıtlı adresinizi seçerek, Devam tuşu ile Ödeme ekranına geçebilirsiniz.


Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi doğru şekilde ekrana girmeyi unutmayınız.


Ödeme bilgilerinizi doldurduktan sonra devam et butonu ile sipariş onay ekranına gelebilirsiniz.


Siparişleriniz kargoya teslim edildikleri tarihten itibaren, İstanbul için 3 iş günü, diğer bölgelerde 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir. Ürünleriniz kargo şirketi tarafından kapınıza kadar teslim edilecektir.


Resmi tatillerde ve Pazar günleri kargo firmaları çalışmadığı için, bu tarihlerde oluşturulan siparişler, takip eden iş gününde hazırlanarak en geç 3 iş gününde kargoya teslim edilir. Resmi tatiller ve Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.


Telefonla ya da internet üzerinden verdiğiniz siparişleriniz ... Kargo tarafından size ulaştırılmaktadır.